Bruska / Frézka Marathon Cyclone - Vac s odsávačem

Kód: 3704
27 500 Kč 22 727 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Prvotřídní podiatrická frézka s odsávačem Saeyang Marathon Cyclone-Vac je specializované zařízení, které umožňuje udržovat vysoké hygienické standardy v kanceláři a účinně chránit zdraví lidí provádějících služby a klientů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Saeyang nabízí vysoce kvalitní nástroje, užitečné při provádění profesionální manikúry a pedikúry. Produkty Saeyang, ceněné mezi kosmetology, se vyznačují vynikajícím zpracováním, precizností a využitím inovativních řešení.

Efektivní podiatrická frézka s absorbérem

Prvotřídní podiatrická frézka s absorbérem Saeyang Marathon Cyclone-Vac je specializované zařízení, které umožňuje udržovat vysoké hygienické standardy v kanceláři a účinně chránit zdraví lidí provádějících služby a klientů. Profesionální frézka je určena pro pedikúru, zejména suché ošetřovací procedury prováděné v podiatrii, ale dobře poslouží i při manikúře. Účinná hlavice s absorbérem a intuitivní ovládání výrazně zlepšují práci podiatra a usnadňují provádění široké škály ošetření.

Přehledný ovládací panel s LCD displejem

Intuitivní ovládání zaručuje vysoký komfort používání. Sací výkon absorbéru můžete snadno upravit za provozu nebo jej úplně vypnout. Rychlost otáčení hlavy se reguluje knoflíkem a jeho stisknutím lze zařízení spustit nebo uspat. Zařízení navíc umožňuje naprogramovat až 3 vlastní provozní režimy. Všechny parametry se pak uloží – rychlost a směr otáčení, úroveň absorpčního výkonu – a lze je kdykoli vyvolat jediným tlačítkem. Přehledný displej umožňuje sledovat aktuální nastavení přístroje - rychlost a směr otáčení, úroveň absorpčního výkonu. Po zvolení jednoho z vlastních provozních režimů se navíc na obrazovce zobrazí symbol aktivovaného programu. Odpovídající ikona se také rozsvítí, když je potřeba vyměnit filtrační sáček.

Funkční hlavice zajišťující bezpečnost práce

Tichá ergonomická hlavice s bezkomutátorovým motorem s nastavitelnými otáčkami v rozsahu 4 000 - 40 000 RPM s účinným absorbérem zaručuje vynikající kvalitu služeb a zachování nejvyšších hygienických standardů, chrání plíce jak osob provádějících ošetření, tak klientů. Prach z ošetřovaného místa je nasáván otvory v hlavě přímo do filtru. Vypínač ON/OFF umístěný na zadní straně rukojeti umožňuje během provozu jednoduše dočasně zastavit otáčení a sání. To usnadňuje volný provoz zařízení. Výměna fréz je snadná, což zajišťuje mechanismus Push-in & Pull-out - stačí zatlačit frézu do objímky, bez nutnosti šroubování nebo blokování - a navíc ji usnadňuje nástroj, který je součástí sady. Hlavu lze snadno demontovat pro snadné čištění. Aplikovaná řešení zabraňují nadměrné únavě rukou a podporují pohodlnou a bezpečnou práci.

Kompletní sada pro specializované služby

Praktické příslušenství obsažené v sadě efektivně usnadňuje práci. Přesná hlavice s absorbérem a náhradními filtračními sáčky zajišťují bezpečné použití, chrání před vdechnutím škodlivých patogenů. Nožní pohon umožňuje nastavit otáčení frézovací hlavy během ošetření bez použití rukou. Sada dále obsahuje sadu vykrajovátek, které Vám umožní pohodlné provádění různých pedikérských ošetření a stojánek ze speciálního materiálu, který usnadňuje její čištění. Různé tvary, materiály a odstupňování fréz vám umožní vybrat si ten správný nástroj pro aktuálně vykonávanou službu a opracovávané místo. Přiložené nástroje pro čištění hlavy a demontáž fréz zajišťují snadnou údržbu zařízení v dobrém stavu a usnadňují používání.

Účinný absorbér nezbytný pro práci podiatra

Vhodná ochrana plic je klíčem k odpovědné a bezpečné práci podiatra a dodržování vysokých hygienických standardů v ordinaci. Díky vysokému sacímu výkonu zařízení dokonale absorbuje veškerý prach vznikající při ošetření. Je také možné nastavit absorpci v pěti úrovních a v případě potřeby tuto funkci deaktivovat.

Vyměnitelné filtrační sáčky

Sada obsahuje 5 speciálních účinných filtračních sáčků. Zajišťují bezpečný a dlouhodobý provoz zařízení, zachycují a zadržují prach a případné částice materiálu uvolněné při podologických ošetřeních. Když je potřeba sáček vyměnit, zobrazí se na displeji zařízení příslušná ikona.

Moderní přístroj s roční zárukou

Estetické, futuristické bydlení v odstínech bílé skvěle zapadne do každého interiéru. Speciální místo pro odložení hlavy umožňuje mnohem pohodlnější práci a protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu zařízení při používání. 

V ceně: podstavec frézky, hlava se sací trubkou, napájecí kabel, pohonny, nástroj na demontáž frézy, manuál.

Specifikace

Barva: odstíny bílé
Napájení: drátové
Rychlost otáčení: 4 000 - 40 000 ot./min
Výkon: 100W
Napětí: 230V
Záruka: 12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky a frézky
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: