Masážní lehátko N'Run 3

Kód: 4137
2 hodnocení
65 000 Kč 53 719 Kč bez DPH
Na objednávku (1 ks)

Elektrický třídílný ošetřovací stůl, který lze nastavit do více poloh, což poskytuje optimální flexibilitu a pohodlí. Stůl je vybaven 2 motory: první ovládá výšku stolu a druhý nastavuje střední část (kyfózu). 3 sekce umožňují Trendelenburgovu pozici, kyfózu pro ošetření spodní části zad a masážní křeslo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

N'Run 3

Elektrický třídílný ošetřovací stůl, který lze nastavit do více poloh, což poskytuje optimální flexibilitu a pohodlí. Stůl je vybaven 2 motory: první ovládá výšku stolu a druhý nastavuje střední část (kyfózu). 3 sekce umožňují Trendelenburgovu pozici, kyfózu pro ošetření spodní části zad a masážní křeslo. Výška stolu se ovládá obvodovým nožním spínačem umístěným u paty stolu a střední část se nastavuje tlačítkovou skříňkou umístěnou na jedné straně rámu stolu.

Technická data
Motor: 2 motory
Rozměry (délka x šířka): 202 x 68 cm
Výška (min. a max.): 56/92 cm
Hmotnost: 145 kg
Tloušťka: Tloušťka: 5 cm
Hustota: 40 kg/m³
Nosnost: 250 kg

Obvodový nožní spínač od Naggura
2 tyče plně integrované do konstrukce podstavce ovládají výškovou polohu. V přední a zadní části je výškový pohyb ovládán 2 nožními spínači pro pohyb nahoru a dolů.

Styl N'Run
Protože si zasloužíš ten nejlepší léčebný stůl! Čisté linie, elegantní tvary a technicky optimalizovaná řešení jsou duší Naggura’n. Stoly, které vás nechají beze slov!

Víc energie
Rychlé a výkonné motory, které vám usnadní práci a pomohou vám získat čas navíc. Protože hnací silou Naggura jste vy!

Vynikající stabilita
Základna N’Run byla navržena a postavena tak, aby se stala nejsilnějším pilířem vaší práce. Nabízí vynikající stabilitu a zaručuje optimální přenos energie během ošetření. V čistém pevném stavu.

Spradling©
Špičkové čalounění Spradling © s technologií povrchové úpravy Permablok3 pro optimální kvalitu, hygienu a odolnost ve zdravotnických zařízeních. Nejlepší skin pro váš stůl.

Kola
Skrytý a zatahovací systém 4 kol, který se otáčí o 360º pro usnadnění pohybu stolu. Neomezená flexibilita!

Doplňkové parametry

Kategorie: Lehátka elektrická
Hmotnost: 96 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: