SPA lehátko SWOP S3 Starter

Kód: 2774
55 000 Kč 45 455 Kč bez DPH
Na objednávku (1 ks)
Držák prostěradel ?
Led Cromo Mood ?
Nožní ovladač ?
Panely SWOP ?
Prostěradlo froté ?
Zvukový systém ?

SPA postel s jednoblokovou matrací s vysokým komfortem. Lůžko je vybaveno 3 motory, které nastavují výšku stolu, polohu opěradla a středovou část. Swop S3 Starter je standardně vybaven bílým LED osvětlením na základně. Elegantní a střídmý design.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAŠLI JSTE TOTO ZBOŽÍ LEVNĚJI? ZEPTÉJTE SE NÁS NA SLEVU 

TECHNICKÝ LIST

SPA postel s jednoblokovou matrací s vysokým komfortem. Lůžko je vybaveno 3 motory, které nastavují výšku stolu, polohu opěradla a středovou část. Swop S3 Starter je standardně vybaven bílým LED osvětlením na základně. Elegantní a střídmý design.

Technická data
3 motory (výška, opěrka nohou, opěrka)
Rozměry (délka x šířka): 200 x 75 cm
Výška (min. a max.): 62/88 cm
Hmotnost: 110 kg
Tloušťka: Tloušťka: 10 cm
Hustota: 30 kg/m³
Nosnost: 175 kg

Swop S3 Starter je elektrické 3-dílné lehátko s jednodílnou matrací, které umožňuje zvýšení zádové a nožní opěrky pro absolutní pohodlí při ošetření. Šířka matrace je 75 cm, což zaručuje pohodlí Vašeho pacienta při ošetření.

Špičkové čalounění Naggura Skin vyrobené z tkaniny potažené vinylem, která nabízí optimální kvalitu, odolnost a trvanlivost ve zdravotnickém prostředí.

Stůl je vybaven 3 motory, jeden z nich nastavuje výšku tak, aby dosáhl minimální polohy 62 cm, což umožňuje pacientovi snadný přístup ke stolu, a maximální poloha 88 cm. Jeho jednobloková matrace je navíc nastavována pomocí dalších 2 motorů, které zvedají opěradlo a kolena pacienta pro optimální pohodlí během ošetření.

 

100% ELEKTRICKÝ

Tento elektrický systém umožňuje pohodlné a přesné nastavení výšky jednoduše pomoci ručního ovladače. Elektromotor se postará o nezbytná nastavení pro automatické zvednutí nebo snížení výšky stolu, což eliminuje potřebu fyzické námahy na straně profesionála.

ABSOLUTNÍ POHODLÍ

 Ať už potřebujete zcela rovnou lochu nebo jemný relaxační úhel, náš hydraulický systém Vám umožní nastavení opěradla přesně a snadno. Navíc jsme pro Vaše pohodlí zahrnuli otvor a záslepku na obličej, který zajišťuje měkkou a ergonomickou podporu během Vašich ošetření.

MAXIMÁLNÍ TRVANLIVOST

Náš materiál z polyuretanové kůže poskytuje nejen elegantní vzhled ale je také navržen tak, aby obstál ve zkoušce času a neustálého používání, Kromě toho jsme zvýšili pohodlí začleněním výplně s vysokou hustotou.

STABILITA A BEZPEČNOST

Užijte si bezstarostnou práci s naší super zesílenou ocelovou konstrukcí a kompaktní základnou, pečlivě navrženou tak, aby poskytovala vynikající stabilitu při každém pohybu. Můžete se plně soustředit na poskytování nejlepší péče svým klientům s vědomím, že naše robustní konstrukce a pevná základna jsou na Vaší straně.

 

Možné volby za příplatek:

Bambusový reproduktor - Válcový bambusový reproduktor se zkosenou základnou a připojením Bluetooth. Zvolte tuto možnost a umístěte jej do pouzdra na podstavci stolu. Pokud chcete, můžete jej jednoduše vyjmout a položit na stůl. Pohoda a hudba jsou dokonalé duo.

 BAMBUSREP

Prostěradlo - Nemáme rádi, když zakrýváte stůl. Je to tak krásné a tak dokonalé... Ale přesto pro ty, kteří chtějí vždy přijmout všechna nezbytná opatření, nabízíme přikrývku na postel, která zajistí dodatečnou ochranu stolu. bílé

PROSTĚRADLO

Nožní ovladač:

Držák rolí papíru - Navrženo tak, aby bezpečně a pohodlně drželo vyšetřovací papír, poskytuje pohodlí jak zdravotnickému personálu, tak pacientům. Díky snadné instalaci a nastavení zajišťuje praktickou a efektivní výměnu papíru po každém použití.

 DRŽÁK

Led Cromo Mood

Rozsviťte svůj pracovní prostor světlem a barvami. Základna se rozsvítí různobarevnými světly. Nastavte statickou barvu nebo zvolte měnící se režim světla. Vyberte si režim Cromo a začněte snít v barvách.

 

Přední výměnné panely - protože nikdy nevstáváš ve stejné náladě. Vyměňte přední desky během několika sekund a získejte nový stůl. Nepotřebujete žádné nástroje. Vyberte si na svůj stůl oděv, který se Vám nejvíce líbí a usmějte se.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lehátka elektrická
Hmotnost: 110 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: