Ohřívač vosků v plechovce 100 400ml - 500ml 100W

Kód: 3922/B 3922/ERN 3922/RUZ Zvolte variantu
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (3 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Univerzální ohřívač pro všechny druhy vosku
Ergonomický ohřívač vosku iWax 100 vám umožní rychle a efektivně připravit produkty potřebné k depilaci. Přístroj je bezpečný a intuitivní na ovládání, zaručuje bezproblémový ohřev tvrdého nebo měkkého vosku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem značky iWAX je poskytovat multifunkční nástroje pro kosmetická ošetření s použitím vosku a parafínu, jako jsou moderní ohřívače vosku pro depilaci. Zaměřuje se na zajímavý design, univerzálnost produktů a jednoduchost použití, díky čemuž je nabídka iWAX adresována pro profesionální i domácí použití.

 Univerzální ohřívač pro všechny druhy vosku
Ergonomický ohřívač vosku iWax 100 vám umožní rychle a efektivně připravit produkty potřebné k depilaci. Přístroj je bezpečný a intuitivní na ovládání, zaručuje bezproblémový ohřev tvrdého nebo měkkého vosku. Vhodné pro konzervované, kostkové a perlové výrobky.

 Praktické vybavení pro pohodlnou epilaci
Použití ohřívače je extrémně intuitivní - pomocí knoflíku snadno nastavíte teplotu ohřevu. Kontrolka indikuje provozní stav a klikací systém informuje o zapnutí/vypnutí zařízení charakteristickým kliknutím. Průhledné víko v odstínech růžové umožňuje kontrolovat stav tání vosku a zároveň zabraňuje hromadění nečistot uvnitř zařízení. Malé otvory zabraňují přehřívání a zaručují možnost větrání. Hliníkový kbelík na rozpouštění tvrdého vosku je vybaven rukojetí, která usnadňuje vyjmutí nádobky. Zařízení se tak snáze udržuje v čistotě.

Moderní, nadčasový vzhled
Díky jednoduchosti a malým rozměrům ohřívače vosku iWax 100 se perfektně hodí do každého interiéru, aniž by ho zahltil. Minimalistický design dodává zařízení elegantní, nadčasový charakter a použití odolného plastu v odstínech růžové zajišťuje snadné čištění. Lehkost zařízení usnadňuje přepravu nebo přenášení.

 Sada kosmetických rukavic - zdarma!
Jednorázové fóliové rukavice se osvědčí v různých úpravách, jsou skvělou ochranou rukou jak před špínou či vlhkostí, tak i použitými látkami. Pomáhají udržovat vysoký hygienický standard. Budou také užitečné pro parafínové procedury, při kterých účinně udrží efekt sauny. Transparentní rukavice jsou univerzální a padnou do každé ruky. V balení je 100 kusů.

Jak používat ohřívač vosku?
1. Sejměte víko ze zařízení.
2. Vložte voskovou kazetu do ohřívače a poté připojte zařízení ke zdroji napájení.
3. Otočte knoflík do polohy ON - červená kontrolka signalizuje, že zařízení začalo pracovat.
4. Vosk se rozpustí za 15-30 minut v závislosti na nastavené teplotě a množství vosku.
5. Jakmile je vosk zkapalněný, nastavte knoflík do střední polohy, aby teplota zůstala konstantní. Během provozu zařízení bude kontrolka zhasínat a znovu se rozsvěcet, aby byla zachována správná teplota vosku. Před nanesením na pokožku vždy zkontrolujte teplotu vosku, aby nedošlo k popálení.
6. Po ukončení práce zařízení vypněte a počkejte, až vychladne. Poté by se měly vyčistit – můžete použít speciální přípravek určený na čištění přístrojů od vosku.

Před použitím si prosím pečlivě přečtěte pokyny.
V ceně: topidlo, napájecí kabel, kbelík na ohřev tvrdého vosku, návod.

Data:

Kapacita: 400-500 ml
Výkon: 100W
Napětí: 220-240V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: