Ohřívač vosků v plechovce 100 400ml - 500ml 100W

Kód: 3922/B 3922/ERN 3922/RUZ Zvolte variantu
2 hodnocení
290 Kč 240 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Univerzální ohřívač pro všechny druhy vosku
Ergonomický ohřívač vosku iWax 100 vám umožní rychle a efektivně připravit produkty potřebné k depilaci. Přístroj je bezpečný a intuitivní na ovládání, zaručuje bezproblémový ohřev tvrdého nebo měkkého vosku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem značky iWAX je poskytovat multifunkční nástroje pro kosmetická ošetření s použitím vosku a parafínu, jako jsou moderní ohřívače vosku pro depilaci. Zaměřuje se na zajímavý design, univerzálnost produktů a jednoduchost použití, díky čemuž je nabídka iWAX adresována pro profesionální i domácí použití.

 Univerzální ohřívač pro všechny druhy vosku
Ergonomický ohřívač vosku iWax 100 vám umožní rychle a efektivně připravit produkty potřebné k depilaci. Přístroj je bezpečný a intuitivní na ovládání, zaručuje bezproblémový ohřev tvrdého nebo měkkého vosku. Vhodné pro konzervované, kostkové a perlové výrobky.

 Praktické vybavení pro pohodlnou epilaci
Použití ohřívače je extrémně intuitivní - pomocí knoflíku snadno nastavíte teplotu ohřevu. Kontrolka indikuje provozní stav a klikací systém informuje o zapnutí/vypnutí zařízení charakteristickým kliknutím. Průhledné víko v odstínech růžové umožňuje kontrolovat stav tání vosku a zároveň zabraňuje hromadění nečistot uvnitř zařízení. Malé otvory zabraňují přehřívání a zaručují možnost větrání. Hliníkový kbelík na rozpouštění tvrdého vosku je vybaven rukojetí, která usnadňuje vyjmutí nádobky. Zařízení se tak snáze udržuje v čistotě.

Moderní, nadčasový vzhled
Díky jednoduchosti a malým rozměrům ohřívače vosku iWax 100 se perfektně hodí do každého interiéru, aniž by ho zahltil. Minimalistický design dodává zařízení elegantní, nadčasový charakter a použití odolného plastu v odstínech růžové zajišťuje snadné čištění. Lehkost zařízení usnadňuje přepravu nebo přenášení.

 Sada kosmetických rukavic - zdarma!
Jednorázové fóliové rukavice se osvědčí v různých úpravách, jsou skvělou ochranou rukou jak před špínou či vlhkostí, tak i použitými látkami. Pomáhají udržovat vysoký hygienický standard. Budou také užitečné pro parafínové procedury, při kterých účinně udrží efekt sauny. Transparentní rukavice jsou univerzální a padnou do každé ruky. V balení je 100 kusů.

Jak používat ohřívač vosku?
1. Sejměte víko ze zařízení.
2. Vložte voskovou kazetu do ohřívače a poté připojte zařízení ke zdroji napájení.
3. Otočte knoflík do polohy ON - červená kontrolka signalizuje, že zařízení začalo pracovat.
4. Vosk se rozpustí za 15-30 minut v závislosti na nastavené teplotě a množství vosku.
5. Jakmile je vosk zkapalněný, nastavte knoflík do střední polohy, aby teplota zůstala konstantní. Během provozu zařízení bude kontrolka zhasínat a znovu se rozsvěcet, aby byla zachována správná teplota vosku. Před nanesením na pokožku vždy zkontrolujte teplotu vosku, aby nedošlo k popálení.
6. Po ukončení práce zařízení vypněte a počkejte, až vychladne. Poté by se měly vyčistit – můžete použít speciální přípravek určený na čištění přístrojů od vosku.

Před použitím si prosím pečlivě přečtěte pokyny.
V ceně: topidlo, napájecí kabel, kbelík na ohřev tvrdého vosku, návod.

Data:

Kapacita: 400-500 ml
Výkon: 100W
Napětí: 220-240V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: