Pedikérské křeslo Spa 4122B Calm s vaničkou, masáží a mp3 přehrávačem
Kód: 1784/BIL 1784/CER Zvolte variantuSouvisející produkty
Profesionální sada diamantových, kamenných a pryžových fréz z nejkvalitnějších materiálů je určena k čištění, vyhlazování, formování kůžičky a leštění obkladů.
Opěrka nohou je výškově nastavitelná, díky čemuž může být nápomocná při všech druzích ošetření, zejména při provádění pedikúry.
Exo frez z pískovce plamen ø 3,3 mm / 144 m 141071
DBD-F set - typické podiatrické řezačky, používané pro korekce zarostlých nehtů. Lze je také použít k čištění nehtů zespodu, odstraňování zrohovatělých nehtových stvolů a také k...
Profesionální křeslo do tetovacího studia 206x74x61/79cm. Nastavení polohy výšky, opěrky zad, rukou a nohou poskytne skvělý komfort jak pro klienta, tak i pro tatéra...
Voděodolná brusná čepička EXO je inovativní řešení kombinující kompozitní čepičku s vrstvou kosmetického korundu.
Exo fréza Hard Blue rovný kužel 06
Elektrické, Dálkové ovládání, Nastavení opěrky hlavy, Nastavení opěrky nohou, Nastavení loketní opěrky, Nastavení opěrky zad, Pedi, Nastavení výšky, Na kolečkách, S opěrkou zad,...
Detailní popis produktu
Elegantní a moderní křeslo na pedikúru vyrobené z vysoce kvalitní kůže.
Sedadlo je vybaveno opěrou pro nohy a také má plastovou nádrž pro pedikúrní ošetření.
Možnost nastavit vzdálenosti křesla od podnožky
| Napájeni | 220-240V |
| Frekvence | 50Hz |
| Vzdálenost mezi horními a dolními masážními kolečky | 0 - 60cm |
| Masírovaná oblast | 34 - 42 cm |
| Vzdálenost mez pravými a levými masážními kolečky | 3 - 20 cm |
| Tlak vzduchové masáže | 30 - 40 kPa |
| Úhel sklonu zad | 50 - 75° MOTORICKY |
| Posun křesla k vaničce | 0 - 10 cm MOTORICKY |
| Nastavitelný čas | 20minut, po 5 minutách |
| Velikost křesla | 130 x 85 x 150cm (délka šířka x výška při neskloněném opěradle) |
NOSNOST KŘESLA: 120kg
Pedikérské křeslo s vaničkou WK-S004 Astra s hydraulický zvedáním a vaničkou
Luxusnější pedikérské křeslo s velmi stabilní základnou a vysokým komfortem. 5 motorové
Elektrické pedikérské křeslo s 3 motory které ovládají výšku křesla, zádové opěradlo a sklon sedáku. Podnožky se ovládají manuálně.
Hydraulické pedikérské křeslo A-234 C s opěrkami nohou. Vhodně pro pedikúru, kosmetiku, líčení, masáže a nebo tetování. Potah je vyrobený z ekologické kůže, která je snadno...
Luxusnější pedikérské křeslo se 3 motory a velmi stabilní základnou zajišťuje vysoký komfort pro klienta. Nastavte si optimální výšku, polohu opěradla, sedák a polohu nohou a...
PEDIKÉRSKÉ KŘESLO HYDRAULICKÉ 2231A
Křeslo pro manikuru, pedikuru WK_P002 s dvěma šuplíky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)