Pokrývka hlavové části lehátka otvoru lehátka jednorázové 100ks
Kód: 451Související produkty
Rehabilitační lehátko KSR F je třídílný model stacionárního rehabilitačního stolu s nastavitelnou polohou křesla. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a...
KSR je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a moderní design.
Masážní lehátko s pevnou výškou.
Masážní 2-tělové lehátko s velmi stabilní kovovou konstrukci. Vybaveno 1 motorem pro výšku.
JSR 2 je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu s otvory v opěrce hlavy a v lehátku.
Rehabilitační lehátko KSR F je třídílný model stacionárního rehabilitačního stolu s nastavitelnou polohou křesla. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a...
Detailní popis produktu
Pokrývka hlavové části / otvoru lehátka jednorázové 100 kusů
| Model | JEDNORÁZOVÝ PODHLAVNÍK Z NETKANÉ TEXTILIE "U" |
| Počet kusů v balení | 100 |
| Dostupné barvy | bílá |
| Certifikát | CE dle směrnice rady 93/42/EHS |
| Délka | 32 cm |
| Šířka | 37 cm |
| Počet vrstev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 32 g / m² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spotřební materiál, prostěradla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904610380123 |
Účinně ochrání čalounění vašeho stolu před negativními účinky olejů a látek, jako je make-up, pot a šupinky suché pokožky.
Froté potah na opěrku obličeje tmavě modrý
Účinně ochrání čalounění vašeho stolu před negativními účinky olejů a látek, jako je make-up, pot a šupinky suché pokožky.
Účinně ochrání čalounění vašeho stolu před negativními účinky olejů a látek, jako je make-up, pot a šupinky suché pokožky.
Potah umožňuje chránit povrch stolu během suchých i mokrých masáží a lázeňských služeb. Velmi účinně chrání stůl před nečistotami a vlhkostí, zajišťuje pohodlí a hygienu...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)