Prostěradlo jednorázové 90cm x 100m - netkaná textilie
Kód: 427Související produkty
JSR 2 je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu s otvory v opěrce hlavy a v lehátku.
2dílná pevná postel s minimalistickým designem vyrobená z vysoce kvalitního přírodního dřeva.
Rehabilitační lehátko KSR 2 je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu s otvory v opěrce hlavy a v lehátku. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý...
Rehabilitační lehátko KSR F je třídílný model stacionárního rehabilitačního stolu s nastavitelnou polohou křesla. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a...
Ohřívač kamenů 17l je navržen tak, aby pojal něco málo přes 70 masážních kamenů.
Detailní popis produktu
Šíře 90cm, délka 100m - perforace po 40cm, netkaná textilie - jednorázové
Jednorázové hygienické prostěradlo z netkané textilie v roli. Chrání čalounění vyšetřovacího lehátka a zaručuje pohodlí během zákroku. Oproti papírovým podložkám se netkaná textilie netrhá při pohybu pacienta na lehátku. Určena pro masérská, kosmetická lehátka a zdravotnická lůžka. Výrobek má atest SZÚ pro přímý styk s pokožkou.
| Model | PROSTĚRADLO Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI |
| Dostupné barvy | bílá |
| Certifikát | CE dle směrnice rady 93/42/EHS |
| Délka | 100 m |
| Šířka | 90 cm |
| Materiál | netkaná textilie |
| Perforace | Ano, po 40cm |
| Počet vrstev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 20 g / m² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spotřební materiál, prostěradla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 5904610380109 |
Opakovaně použitelné, univerzální a praktické. Zvyšuje nejen hygienu, ale také podstatně zlepšuje komfort masáže. Dokonale se přizpůsobí tvaru stolu.
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 200m, šíře 70cm, perforace po 40cm
Opakovaně použitelné, univerzální a praktické. Zvyšuje nejen hygienu, ale také podstatně zlepšuje komfort masáže.
Vyrobeno z odolné celulózy a určeno k jednorázovému použití.
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 200m, šíře 60cm, perforace po 40cm
Potah umožňuje chránit povrch stolu během suchých i mokrých masáží a lázeňských služeb. Velmi účinně chrání stůl před nečistotami a vlhkostí, zajišťuje pohodlí a hygienu...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)