Prostěradlo jednorázové 90cm x 200m - netkaná textilie
Kód: 433Související produkty
JSR 4 je pětidílný model stacionárního rehabilitačního stolu. Středová část desky stolu, umístěná ve výšce bederních obratlů, je ručně výškově nastavitelná až do 12 cm.
Rehabilitační lehátko KSR 2 je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu s otvory v opěrce hlavy a v lehátku.
KSR je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a moderní design.
Masážní 2-tělové lehátko s velmi stabilní kovovou konstrukci. Vybaveno 1 motorem pro výšku.
Detailní popis produktu
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 200m, šíře 90cm, perforace po 40cm
Jednorázové hygienické prostěradlo z netkané textilie v roli. Chrání čalounění vyšetřovacího lehátka a zaručuje pohodlí během zákroku. Oproti papírovým podložkám se netkaná textilie netrhá při pohybu pacienta na lehátku. Určena pro masérská, kosmetická lehátka a zdravotnická lůžka. Výrobek má atest SZÚ pro přímý styk s pokožkou.
| Model | PROSTĚRADLO Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI |
| Dostupné barvy | bílá |
| Certifikát | CE dle směrnice rady 93/42/EHS |
| Délka | 200 m |
| Šířka | 90 cm |
| Materiál | netkaná textilie |
| Perforace | Ano, po 40cm |
| Počet vrstev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 20 g / m² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spotřební materiál, prostěradla |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 5904610380116 |
2-dílné froté prostěradlo pro Nova, Nova Komfort béžová
Potah umožňuje chránit povrch stolu během suchých i mokrých masáží a lázeňských služeb. Velmi účinně chrání stůl před nečistotami a vlhkostí, zajišťuje pohodlí a hygienu...
Jednorázové prostěradlo z netkané textilie. Šířka 50cm, délka 50m - perforace po 40cm
Jednorázové prostěradlo z netkané textilie na pokrytí lehátka. Šíře 50cm, délka 200m - perforace po 40cm.
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 200m, šíře 70cm, perforace po 40cm Černá barva.
Jednorázová pokrývka hlavové části / otvoru lehátka. Vyrobena z netkané textilie, a proto se netrhá při pohybu. Počet 100ks
Froté potah na opěrku obličeje tmavě modrý
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)