Čistící kartáčky na obličej P-06

Kód: 682
600 Kč 496 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Čistící kartáčky na obličej P-06 se čtyřmi nástavci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící kartáčky P-06 cestovní

rozměr: 5x7x18 cm

Rozměr balení 15x5,5x21,5cm

Váha 0,24kg

Přenosný rotační kartáč se systémem dvojitého snímání a 4 výměnnými hlavami.

Tělový kartáč je určen k použití na vašem těle. Naneste mýdlo nebo čisticí prostředek na kartáč na tělo a jemně kartáčkem krouživými pohyby klouzejte po povrchu pokožky.


Kartáček na obličej je vyroben z velmi měkkých štětin, takže je speciálně navržen pro normální pleť. Naneste čisticí prostředek na obličej na kartáč a krouživými pohyby jemně klouzejte po obličeji. Přiložte kartáč na obličej naplocho na pokožku.

Houba na obličej jemně masíruje vaši pokožku, aby se aktivovala kožní aktivita, aby byla pokožka elastická a výrazně napomáhá vstřebávání výživy vašeho kosmetického krému používaného k prevenci a vymazání jemných linek a černých skvrn. Po hluboké exfoliaci a vyčištění namočte houbu do vaší výživné vody. Jemně pohybujte houbičkou po obličeji a přitom provádějte krouživé pohyby.

Ponořte prosím nohu na chvíli do teplé vody. Poté osušte. Naneste pemzu na nohy a pohybujte ji v kruzích. Během rotace pemza účinně odstraňuje tvrdé buňky na loktech nebo chodidlech, zatímco kartáče je odstřeďují.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: