Fréza Exo pro karbidová oválná 5,0 mm rd
Kód: 3725Související produkty

KLOBOUČEK BRUSNÝ 10MM/80. Klobouček je vhodný na pedikúru suchou i mokrou 1 ks barva: zelená

Profesionální sada diamantových, kamenných a pryžových fréz z nejkvalitnějších materiálů je určena k čištění, vyhlazování, formování kůžičky a leštění obkladů.

Elektrické kosmetické křeslo Azzurro Lux je moderní řešení určené pro náročné specialisty. Použití pěti kabelem ovládaných pohonů zaručuje přesné a bezproblémové...

Exo frez z pískovce plamen ø 3,3 mm / 144 m 141071

Profesionální sada diamantových fréz vyrobených z nejkvalitnějších materiálů je určena k čištění, vyhlazování a tvarování kůžičky a postranních nehtových vroubků.

Exo fréza Rainbow válec zaoblený 14

KLOBOUČEK BRUSNÝ 10MM/80. Klobouček je vhodný na pedikúru suchou i mokrou 100 ks barva: ZELENÝ
Detailní popis produktu
Frézy EXO PRO jsou vysoce kvalitním doplňkem, vyráběným v EU z nejlepších dostupných komponentů.
Díky přesnosti ve výrobním procesu je práce s nimi snadná a bezpečná.
Nezapomínejte prosím, že vhodně zvolenou frézou snadno odstraníme hybrid z povrchu nehtu, dodáme mu požadovaný tvar a délku, vyhladíme mozoly a odstraníme nevzhlednou kůžičku.
APLIKACE:
Oválný karbidový řezák je nepostradatelný pro odstraňování gelu a akrylu. Skvěle se hodí i pro úpravu přírodních nehtů, výrazně urychlí úpravu bez narušení výsledného estetického efektu.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- materiál: slinutý karbid
- velikost: L-13,0 mm, Ø5,0 mm
- tvar: oválný
- ostrost / zrnitost: jemná (červená)
Barevná značka umístěná na fréze označuje ostrost a zrnitost frézy (gradaci).
Doplňkové parametry
Kategorie: | Pedikúra |
---|---|
Hmotnost: | 0.09 kg |
EAN: | 5906717409448 |

Exo fréza Hard Blue kužel 07

Frézy EXO PRO jsou vysoce kvalitním doplňkem, vyráběným v EU z nejlepších dostupných komponentů. - materiál: nerezová ocel s diamantovým zrnem- velikost: L- 8,0 mm, Ø2,1 mm

Exo Fréza Rainbow kužel rovný 16

Frézy EXO PRO jsou vysoce kvalitním doplňkem, vyráběným v EU z nejlepších dostupných komponentů. - materiál: nerezová ocel s diamantovým zrnem- velikost: Ø1,4 mm

Exo fréza Hard Blue rovný kužel 01

Diamantový řezák slzy 3,0/8,0 mm Acurata Diamantová fréza - slzaPrůměr 3,0mmVýška 8,0 mm.

Diamantový hrotový řezák 2,3 mm / 4,5 mm Acurata Průměr 2,3mmVýška 4,5 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.