Prostěradlo jednorázové 60cm x 100m - netkaná textilie
Kód: 439Související produkty
JSR 3 hydraulický je třídílný model stacionárního rehabilitačního stolu.
JSR 2 hydraulické je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu s otvory v opěrce hlavy a v lehátku.
Rehabilitační lehátko KSR F je třídílný model stacionárního rehabilitačního stolu s nastavitelnou polohou křesla. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a...
2dílná pevná postel s minimalistickým designem vyrobená z vysoce kvalitního přírodního dřeva.
Masážní 2-tělové lehátko s velmi stabilní kovovou konstrukci. Vybaveno 1 motorem pro výšku.
Detailní popis produktu
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 100m, šíře 60cm, perforace po 40cm
Jednorázové hygienické prostěradlo z netkané textilie v roli. Chrání čalounění vyšetřovacího lehátka a zaručuje pohodlí během zákroku. Oproti papírovým podložkám se netkaná textilie netrhá při pohybu pacienta na lehátku. Určena pro masérská, kosmetická lehátka a zdravotnická lůžka. Výrobek má atest SZÚ pro přímý styk s pokožkou.
| Model | PROSTĚRADLO Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI |
| Dostupné barvy | bílá |
| Certifikát | CE dle směrnice rady 93/42/EHS |
| Délka | 100 m |
| Šířka | 60 cm |
| Materiál | netkaná textilie |
| Perforace | Ano, po 40cm |
| Počet vrstev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 20 g / m² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spotřební materiál, prostěradla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5904610380048 |
Froté obal na rolážku 15x60 tmavě modrý
Účinně ochrání čalounění vašeho stolu před negativními účinky olejů a látek, jako je make-up, pot a šupinky suché pokožky.
Účinně ochrání čalounění vašeho stolu před negativními účinky olejů a látek, jako je make-up, pot a šupinky suché pokožky.
Opakovaně použitelné, univerzální a praktické. Účinně chrání čalounění vašeho stolu před negativními účinky vystavení olejům.
Potah umožňuje chránit povrch stolu během suchých i mokrých masáží a lázeňských služeb. Velmi účinně chrání stůl před nečistotami a vlhkostí, zajišťuje pohodlí a hygienu...
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 200m, šíře 70cm, perforace po 40cm
Opakovaně použitelné, univerzální a praktické. Zvyšuje nejen hygienu, ale také podstatně zlepšuje komfort masáže.
Univerzální a praktické. Nejenže zvyšuje hygienu, ale také výrazně zlepšuje komfort masáže.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)