Prostěradlo jednorázové černé 70cm x 50m - netkaná textilie
Kód: 3584Související produkty
JSR 4 je pětidílný model stacionárního rehabilitačního stolu. Středová část desky stolu, umístěná ve výšce bederních obratlů, je ručně výškově nastavitelná až do 12 cm.
Rehabilitační lehátko KSR F je třídílný model stacionárního rehabilitačního stolu s nastavitelnou polohou křesla. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a...
Ohřívací nádoba na lávové kameny 6L a set 45ks lávových kamenů v různých velikostech. Kameny jsou zabaleny v estetické bambusové krabičce, která potěší...
Masážní lehátko s pevnou výškou.
Digitální parafínový ohřívač s dotykovým displejem a elegantním designem.
JSR 4 je pětidílný model stacionárního rehabilitačního stolu. Středová část desky stolu, umístěná ve výšce bederních obratlů, je ručně výškově nastavitelná až do 12 cm.
Ochranný kryt na opěrku obličeje Aveno Life C460
Detailní popis produktu
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 50m, šíře 70cm, perforace po 40cm
Jednorázové hygienické prostěradlo z netkané textilie v roli. Chrání čalounění vyšetřovacího lehátka a zaručuje pohodlí během zákroku. Oproti papírovým podložkám se netkaná textilie netrhá při pohybu pacienta na lehátku. Určena pro masérská, kosmetická lehátka a zdravotnická lůžka. Výrobek má atest SZÚ pro přímý styk s pokožkou.
| Model | PROSTĚRADLO Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI |
| Dostupné barvy | ČERNÉ |
| Certifikát | CE dle směrnice rady 93/42/EHS |
| Délka | 50 m |
| Šířka | 70 cm |
| Materiál | netkaná textilie |
| Perforace | Ano, po 40cm |
| Počet vrstev | 1 |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 20 g / m² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spotřební materiál, prostěradla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5904610380062 |
Jednorázové prostěradlo z netkané textilie na pokrytí lehátka. Šíře 50cm, délka 200m - perforace po 40cm.
Opakovaně použitelné, univerzální a praktické. Zvyšuje nejen hygienu, ale také podstatně zlepšuje komfort masáže.
Jednorázové potahy, vyrobené z měkké a odolné netkané textilie příjemné na dotek.
Potah umožňuje chránit povrch stolu během suchých i mokrých masáží a lázeňských služeb. Velmi účinně chrání stůl před nečistotami a vlhkostí, zajišťuje pohodlí a hygienu...
Účinně ochrání čalounění vašeho stolu před negativními účinky olejů a látek, jako je make-up, pot a šupinky suché pokožky.
Jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie, délka 200m, šíře 90cm, perforace po 40cm, Gramáž (plošná hmotnost)-20 g / m²
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)