Gumové masážní baňky 4 kusy

Kód: 61
190 Kč 157 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Čínské gumové baňky - v sadě 4 baňky o různých průměrech. Vhodné pro automasáž proti celulitidě. Gumové masážní baňky jsou levnější variantou silikonových baněk, které rovněž najdete v naší nabídce. Výrobek splňuje požadavky pro označení CE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento set baněk obsahuje 4 ks masážních baněk.

Gumové masážní baňky proti celulitidě jsou levnější alternativou pro naše silikonové masážní baňky. Terapeutické gumové baňky nabízíme v sadě 4 kusů různých velikostí (vnitřní průměr hrdla 25mm, 40mm, 50mm a 60mm). Podtlak se vytváří stlačením a poté přiložením baňky na tělo. Čištění se provádí běžnými desinfekčními prostředky. Doporučujeme virucidní, baktericidní a fungicidní dezinfekční čistící prostředek dostupný v našem obchodě. V nabídce najdete také klasické skleněné baňky v různých velikostech a plastové vakuové baňky.

Správné provedení masáže proti celulitidě:

V případě, že Vás trápí celulitida, můžete provést anticelulitidní automasáž. Baňku přiložte na postiženou partii a stiskněte, poté stisk uvolněte. Vzniklý podtlak přisaje baňku k pokožce. Nyní můžete provádět masáž, tedy pohybovat baňkou v oblasti postižené partie. Tahy se provádí ve směru třísla nebo podpaží. Stačí několik tahů.Tato masáž odbourává tukové buňky celulitidy. Při zákroku je nutné použít masážní olej. Chcete-li účinně bojovat proti celulitidě, je nutné změnit i stravovací návyky a dodržovat pitný režim.

Technické údaje:

Název výrobku: gumové masážní baňky (sada 4ks)

Materiál: guma (neobsahuje ftaláty)

Barva: modrá

Vnitřní průměr hrdla: 6,5 / 5 / 4 / 2,5cm

Výška baňky: 7,5 / 5,6 / 4,3 / 3,3cm

Váha: 206 / 118 / 60 / 26g

Doplňkové parametry

Kategorie: Baňky - Baňkování
Hmotnost: 0.41 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: