Podkoleník - válec pro stoly ekonomic
Kód: 397/BIL 397/HNE 397/ZEL 397/CER 397/ORA 397/CER2 397/KRE Zvolte variantuSouvisející produkty
JSR 3 hydraulický je třídílný model stacionárního rehabilitačního stolu.
Ochranný kryt na opěrku obličeje Aveno Life C460
Ohřívací nádoba na lávové kameny 6L a set 45ks lávových kamenů v různých velikostech. Kameny jsou zabaleny v estetické bambusové krabičce, která potěší...
Masážní 2-tělové lehátko s velmi stabilní kovovou konstrukci. Vybaveno 1 motorem pro výšku.
KSR je dvoudílný model stacionárního rehabilitačního stolu. Nová řada stacionárních stolů pro rehabilitaci má štíhlý a moderní design.
Detailní popis produktu
válec pro stoly EKONOMIC
| Certifikát | CE dle směrnice rady 93/42/EHS |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Čalounění | umělá kůže |
| Délka | 65 cm |
| Průměr | 16 cm |
| Výplň | pěna s vysokou hustotou |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lehátka skládací |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Skládací stůl dřevěný třídílný Ekonomic 3 Rozměr: 70 x 195cm (s područkama a podhlavníkem 92x225cm)
Masážní lehátko skládací hliníkové dvoudílné ULTRA 2 Rozměr: 70 x 195cm (s podhlavníkem 70x225cm)
Therma Top je všestranný dvousegmentový masážní stůl s vyhřívanou deskou. Vyhřívaná deska stolu zlepšuje krevní oběh, zvyšuje vitalitu a ulevuje od únavy a napětí. Deska stolu...
Masážní lehátko skládací hliníkové třídílné ULTRA 3 Rozměr: 70 x 195cm (s podhlavníkem 70x225cm)
Skládací masážní lehátko dvoudílné, dřevěné Ekonomic 2 Rozměr: 70 x 195cm (s područkama a podhlavníkem 92x225cm)
Skládací masážní lehátko dvoudílné, dřevěné Ekonomic 2 Rozměr: 70 x 186cm (s područkama a podhlavníkem 92x216cm)
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)